Spektaklis | TĖTIS IR JŪRA

Gegužės 1
45 min.
5 €
Renginio pradžia: 12.00 val. ir 14.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos lėlių teatras (Vežėjų g. 4)

Kūrybinė komanda:
Gintarė Radvilavičiūtė,  Renata Kutaitė, Monika Mikalauskaitė, Vytautas Leistrumas, Tomas Mikalauskas, Karolis Vaičiulis

Bilietus įsigyti galima Klaipėdos lėlių teatro kasose.


Šviesa ir violončelė. Šešėlis ir violončelė. Atspindys ir violončelė. Šiomis priemonėmis kuriamas pasakojimas apie šeimyną, kuri palieka gimtąjį slėnį ir išvyksta gyventi į tėčio salą. Naujojoje erdvėje jie stengiasi pradėti gyvenimą iš pradžių.

Viskas vyksta anapus tikrovės, tai sapnas ir fantastika, jo šviesa ir lėtumas, kai klampoji per smėlį ir niekur nenueini. Tėtis toks laimingas – tarsi visą salą laikytų savo letenose. Ji – ištisas pasaulis, kupinas keistų dalykų tiems, kurie juos pastebi.

Spektaklis – tai pasakojimas apie tėtį. Kokią vietą šeimoje užima tėtis. Koks jis? Ką jis veikia? Kuo gyvena? Apie ką svajoja? Juk šeimoje visus keturis kampus laiko mama. O tėtis?.. O tėtis laiko visą jūrą.. „Jam atrodydavo, jog turi juos globoti, jog jie nugrimzdę į gilią jūrą, kurią pažįsta tik jis.“
Norisi per pojūčius, šviesos, šešėlio, atspindžio, muzikos pagalba papasakoti apie tėtį ir jo pasaulį. Gal net labiau pajausti šį pasaulį.

Šis spektaklis skirtas visiems vaikams nuo 2 metų. Tiems, kurie linkę pastebėti keistus dalykus, kurie linkę nujausti. Tiems, kurie vaikystėje mėgo atsitverti antklode kambario kamputį ir ten tūnoti sau, mėgautis vienatve, stebint tamsą, šviesos kuriamus šešėlius.

Kodėl violončelė? Sako jos muzika gydo širdies ligas.