Violončelės pleneras

Gegužės 6
2 val.
Renginio pradžia: 12.00 val.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės parko kiemelis (Šaulių g. 36)

Renginys visai šeimai

„Afro būgnų ratas
„Geros nuotaikos orkestras

Vadovas Linas Švirinas

Graffiti menininkai: Edvardas Šeputis, Ignas Jančauskas, Evaldas Rusys
Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, Vydūno gimnazijos ir dailės klubo „Guboja“ mokiniai

Edukatorė Vaida Gaudešiūtė
Menotyrininkas Petras Šmitas
Renginio vedėjas Gytis Šimelionis


Klaipėdos koncertų salės parkelis pavirs į spalvingą mažų ir didelių klaipėdiečių susibūrimo vietą, kurioje bus galima mokytis groti, piešti ar tiesiog paiškylauti su draugais ir artimaisiais. 

Ar žinote, kad muzikavimas gerina savijautą ir gydo? Studija „GROCK" kvies „Afro būgnų rate“ kartu kurti energingus afrikietiškus ritmus, o „Geros nuotaikos orkestras", vadovaujamas Jotvilo Švirino, surengs muzikos pamokėlę. Taip pat girdėsime Gyčio Šimelionio muzikinę programą, o mažųjų laukia ir vaikiškų Lino Švirino dainų koncertas.

 „Muzikuojantis miestas“ – tai tematika, kurią savo darbuose atspindės E. Balsio menų gimnazijos, Vydūno mokyklos ir dailės klubo „Guboja“ dailininkai bei graffiti menininkai. Visi norintys taip pat galės mokytis piešti kartu, o renginio pabaigoje kartu su menotyrininku Petru Šmitu ir edukatore Vaida Gaudešiūte atidarysime „Violončelės plenero“ meno kūrinių parodą.

 Jei manote, kad jau atskleidėte visą savo kūrybišką pusę, kviečiame tiesiog pasiklausyti muzikos ir stebėti, kaip gimsta meno kūriniai, iškylaujant. Atsineškite savo gardžiausių skanėstų ar įsigykite juos tiesiai parkelyje iš mūsų draugų, kavinės „Coffee Port“.

Susitikime „Violončelės plenere“!

Programa

12.00 val. „Afro būgnų ratas“

12:30 val. Vaikiškų dainų koncertas. Linas Švirinas

13 val. Gytis Šimelionis

13:40 val. Geros nuotaikos orkestras

14 val. „Violončelės plenero“ parodos atidarymas 

Projekto partneriai: