Apie akademiją

Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija (Klaipėda International Violoncello Academy / KIVA) – pirmojo Klaipėdos tarptautinio violončelės festivalio ir konkurso, įvykusio 2017 metais, tęsinys. Tai violončelės meistriškumo programa, kurioje sudaromos galimybės plėtoti atlikėjo kompetencijas su garsiausiais pedagogais:

Andrzej Bauer (Lenkija) – individualios violončelės pamokos,
Bruno Cocset (Prancūzija) – individualios barokinės violončelės pamokos,
Eleonora Testelec (Latvija) – individualios violončelės pamokos,
Joseph Hasten (Vokietija) – violončelių ansamblių užsiėmimai, violončelių orkestras,
Karine Georgian (Jungtinė Karalystė) – individualios violončelės pamokos,
Martti Rousi (Suomija) – individualios violončelės pamokos,
Mindaugas Bačkus (Lietuva) – individualios violončelės pamokos,
Roel Dieltiens (Belgija) – individualios violončelės pamokos,
Stephan Braun (Vokietija) – improvizavimo džiazine violončele pamokos.

Daugiau informacijos apie lektorius »
Meistriškumo kursų programa, kaina ir daugiau informacijos čia »

KIVA 2018 meistriškumo programoje gausu įvairių socialinių bei kultūrinių renginių: akademijos pedagogų ir mokinių koncertai solo ir su orkestrais, individualios ir ansamblinio muzikavimo iniciatyvos, judesio užsiėmimai (Griežk violončele – judėk pats!), violončelininkų choras ir kt.

Siekiant plėtoti violončelės muzikos tradicijas Klaipėdoje kviečiame jaunus ir talentingus violončelininkus, aukštųjų mokyklų studentus, vyresniųjų klasių moksleivius kartu tobulėti, keliant savo profesines kompetencijas bei plečiant muzikavimo patirtį, kurti pozityvią socialinękultūrinę aplinką violončelės muzikos apsuptyje. Akademijos dalyvių amžius – nuo 16 m. iki 30 m.

Akademijos organizatoriai išimties tvarka gali leisti dalyvauti akademijoje ir jaunesniems nei 16 metų amžiaus violončelininkams. Jei esate jaunesnis nei 16 metų amžiaus ir norite dalyvauti akademijoje, registruokitės internetu užpildydami paraišką ir pateikdami reikiamus dokumentus.

Norintys dalyvauti KIVA 2018 turi pateikti užpildytą paraišką čia »