Popietės rečitaliai

Popietės rečitaliai

Tai specialus kamerinės muzikos rinkinys smalsiems ir įnoringiems klausytojams. Violončelės galimybes tyrinėsime solo, dueto ir trio kontekste.
Eksperimentų meistras A. Lukoszevieze (Jungtinė Karalystė), besidomintis Fluxus judėjimu, improvizacijomis ir avangardu, liks ištikimas šiai krypčiai ir pristatys muzikos ir vaizdo performansą.
Dueto amplua pagrinde skiriamas klasikai – violončelei su fortepijonu.  Tokioje kombinacijoje R. Kalnėnaitė ir D. Stulgytė derins J. S. Bachą su A. Piazzola, Armonas USS Duo pristatys absoliučiu lietuviškumu dvelkiančią geriausią mūsų šalies kompozitorių kūrybą, o Duo Urba be pamėgtų autorių C. Saint Saënso ir S. Rachmaninovo stebins rečiau girdimu A. Schnittke‘s opusu.  Dviejų violončelių dueto  Guarneri Cello Duet programa atskleis instrumentų tarpusavio dialogą F. Chopino, A. Geringo, N. Paganini ir kitų kompozitorių kūriniuose.
Trio sudėtimi pasirodys Ensemble Schönbrunn Amsterdam.  Violončelė kartu su fleita ir klavesinu sieks keisti J. S. Bacho muzikos įvaizdį, demonstruodami pasaulyje itin išpopuliarėjusį autentišką senosios muzikos atlikimo stilių.
 
17.00 val., Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia
Ensemble Schönbrunn Amsterdam (Nyderlandai):
Marten Root (fleita), Viola de Hoog (violončelė), Menno van Delft (klavesinas)
Programa: Johann Sebstian Bach 
 
Antradienis
17.00 val., Prano Domšaičio galerija
Ramutė Kalnėnaitė (violončelė)
Daiva Stulgytė (fortepijonas)
Programa: Johann Sebastian Bach, Joseph Haydn, Ástor Piazzolla, Vinzenz Emanuel Koželuch, Piotr Čaikovskij, Sergej Prokofjev, David Popper, Enrique Granados, Francis Poulenc, Faustas Latėnas 
 
Trečiadienis
„Violončelės skambesiai“
17.00 val., I. Simonaitytės bibliotekos konferencijų salė 
Muzikos ir vaizdo performansas
Anton Lukoszevieze (violončelė, Jungtinė karalystė)
 
17.00 val., Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Armonas Uss Duo: Rimantas Armonas (violončelė), Irena Uss (fortepijonas)
Programa: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vytautas Barkauskas, Jurgis Juozapaitis, Bronius Kutavičius, Anatolijus Šenderovas, Vytautas Germanavičius
 
17.00 val., KU Menų akademijos Koncertų salė
Duo Urba: Marius Urba (violončelė, Vokietija), Vita Kan (fortepijonas, Vokietija)
Programa: Sergej Rachmaninov, Camille Saint Saëns, Alfred Schnittke, Nikolaj Kapustin
 
Šeštadienis
17.00 val., Laikrodžių muziejaus ekspozicijų salė
Guarneri cello duet: Vytautas Sondeckis (violončelė, Lietuva–Vokietija), Sven Forsberg (violončelė, Švedija–Vokietija)
Programa: Johann Sebastian Bach, Luigi Boccherini, Niccolò Paganini, Alex Geringas, Cæcilie Norby, Frédéric Chopin,  Johan Halvorsen 
 
Nemokamai