Data

gegužė 12

Laikas

21:30

Bilietai

18/24 Eur

Vieta

Klaipėdos koncertų salė

Ansamblis „DAGAMBA“ (Latvija): Valters Pūce (violončelė), Antons Trocjuks (violončelė), Dainis Tenis (klavišiniai), Artūrs Jermaks (būgnai), Alise Broka (kontrabosas)

Programa: įvairių laikotarpių kompozitorių kūrinių aranžuotės roko stiliumi

Aprašymas

Žinomo violončelininko Valterio Pūces suburtas penkių šiuolaikiškų muzikantų ansamblis DAGAMBA į festivalio orbitą įneš naujų vėjų, netgi viesulą! Ansamblis išradingai sulieja įvairias muzikines kultūras į pasaulio roko, pop ir klasikinės muzikos mišinį, kad sukurtų unikalų ir galingą skambesį, dinamišką pasirodymą, nepaliekantį abejingų. Ar jie grotų Beethoveną, ar „Led Zeppelin“ – viską įtrauks į pašėlusį pulsą, įvilks į stilingą rūbą. Savo sprogstantį muzikinį šou DAGAMBA jau sėkmingai parodė Australijoje, Belgijoje, Estijoje, Kazachstane, Latvijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Slovakijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV, dalyvavo tokiuose garsiuose festivaliuose kaip Glastonberio, „Eurosonic“, „Waves“, „Positivus“, Zorlu džiazo festivalis ir kt.

Naujoje jau pagarsėjusioje ansamblio koncerto programoje Bachas prieš mašiną“ susilieja idėjos iš dviejų šaltinių – nepajudinamos uolos Johanno Sebastiano Bacho ir vienos įtakingiausių pasaulio roko-metalo grupių iš Los Andželo „Rage Against The Machine“. Šis vakaras – tai išskirtinė galimybė patirti kaip šie du poliai, du kontrastingi pasauliai polemizuoja, priešpastato, neigia, teigia, prieštarauja, deklaruoja!.. Ir anaiptol nepiktai (Rage – angl. pyktis, įniršis), o emocionalia ir uždegančia muzikos kalba ir atlikėjų kuriama ypatinga nuotaika.

Informacija klausytojams

Nuolaidos

Grįžti atgal