Andrzejus Baueris yra Tarptautinio ARD konkurso Miunchene pirmosios vietos laimėtojas, tarptautinio „Prahos pavasario“ konkurso laureatas bei Europos Parlamento ir Europos Tarybos globojamo konkurso metu teikiamo apdovanojimo laureatas. 

Violončelininkas gimė Lodzėje, kur baigė studijas pas Kazimierzą Michaliką. Toliau tęsė muzikinį išsilavinimą ir dirbo su tokiais muzikais kaip André Navarra, Milošas Sadlo ir Danielis Szafranas įvairiuose meistriškumo kursuose. Taip pat dvejus metus Londone mokėsi pas Williamą Pleethą gavęs stipendiją iš Witoldo Lutosławskio. 

Andrzejus Baueris yra surengęs rečitalius Amsterdame, Paryžiuje, Hamburge ir Miunchene, koncertavo su simfoniniais orkestrais, įskaitant Miuncheno filharmonijos orkestrą, Neapolio RAI orkestrą, Strasbūro filharmonijos orkestrą, Štutgarto radijo simfoninį orkestrą ir Berlyno radijo simfoninį orkestrą. Jis pasirodė kaip solistas su daugeliu Lenkijos simfoninių ir kamerinių orkestrų, tarp jų bei su Nacionaliniu filharmonijos orkestru bei „Sinfonia Varsovia“ ansambliu, su kuriais koncertavo ir gastrolėse Europoje. Andrzejus Baueris įrašė muziką įvairioms radijo stotims ir televizijos kanalams Lenkijoje bei kitose šalyse. Jis yra dalyvavęs tarptautiniuose festivaliuose ir koncertavo daugelyje Europos šalių, taip pat JAV ir Japonijoje. 

Jo albumas su F. Schuberto, J. Brahmso ir R. Schumanno kūriniais (išleido „Koch/Schwann“) pelnė Vokietijos įrašų kritikų apdovanojimą. Vėlesnių albumų įrašai apėmė D. Šostakovičiaus, S. Prokofjevo, I. Stravinskio, O. Messiaeno, A. Panufniko bei W. Lutosławskio violončelės koncertus. 2000 m. Baueris įrašė pirmąjį Lenkijoje albumą su visomis J. S. Bacho violončelės siuitomis (dviejų CD formatu), išleistą „CD Accord“ įrašų kompanijos. Už jį atlikėjas 2000 m. pelnė Fryderyko apdovanojimą, teikiamą Lenkijos fonografijos akademijos. Plačiame atlikėjo repertuare yra daug šiuolaikinės ir naujosios muzikos opusų, tarp kurių yra ir specialiai jam sukurtų kūrinių. 2002 m. „Varšuvos rudens“ festivalyje Andrzejus Baueris surengė rečitalį, kurio metu atliko violončelei ir elektroninėms medijoms parašytų kūrinių, kuriuos pats inspiravo, premjeras. Tuo metu pradėtas įgyvendinti projektas „Cellotronicum“ atlikėjo tęsiamas iki šiol, realizuojant naujų įrašų atlikimą ir pristatant kūrinių premjeras svarbiausiose šiuolaikinės muzikos scenose ir renginiuose Europoje. Antrasis „Cellotronicum“ projektas „Varšuvos rudens“ festivalyje 2006 m. pelnė Orfėjo apdovanojimą. 

Andrzejus Baueris dėsto Fryderyko Chopino muzikos universitete Varšuvoje ir Felikso Nowowiejskio muzikos akademijoje Bydgoščiuje. Be to, jis yra „Warsaw Cellonet Group“ įkūrėjas ir meno vadovas. Pastaruoju metu muzikas vis daugiau laiko skiria muzikos kūrimui ir improvizacijai.