Konkurse gali dalyvauti Lietuvos ir užsienio šalių profesionalūs atlikėjai ir violončelės specialybės mokiniai / studentai, konkurso pradžios dieną ne vyresni nei 30 metų. Konkursas vyksta dvejose kategorijose – jaunimo ir profesionalų. Jaunimo kategorijoje dalyviai varžosi trijose amžiaus grupėse, o profesionalų – vienoje. Praėjusio konkurso I vietos laimėtojai negali dalyvauti toje pačioje konkurso amžiaus grupėje. 

Jaunimo grupės:

A grupė – ne vyresni nei 10 m. konkurso pradžios dieną (gimę 2013 05 08 ir vėliau).

B grupė – ne vyresni nei 14 m. konkurso pradžios dieną (gimę 2009 05 08 ir vėliau).

C grupė – ne vyresni nei 18 m. konkurso pradžios dieną (gimę 2005 05 08 ir vėliau).

Profesionalų grupė:

D grupė – ne vyresni nei 30 m. konkurso pradžios dieną (gimę 1993 05 08 ir vėliau).

Praėjusio konkurso I vietos laimėtojai negali dalyvauti toje pačioje konkurso amžiaus grupėje.

Užpildytos paraiškos priimamos iki 2023 m. kovo 31 d. Dalyvio registracija laikoma galiojančia tik laiku ir tinkamai užpildžius paraišką bei pervedus neatlygintiną dalyvio mokestį.

Dalyvio mokestis:

Grupė Mokestis
Jaunimo grupės
A 50 Eur
B 60 Eur
C 80 Eur
Profesionalų grupė
D 100 Eur

Dalyvio registracijos mokestis turi būti sumokėtas iki 2023 m. kovo 31 d. elektroninės registracijos metu Paysera, PayPal, kreditine kortele arba banko pavedimu. Mokant mokestį banko pavedimu prieš pateikiant užpildytą paraišką, būtina išsaugoti skaitmeninę pavedimo kopiją, kurioje nurodytas tikslus dalyvio vardas ir pavardė. 

4. Neatvykus į konkursą, dalyvio mokestis negrąžinamas.  

5. Mokesčiai už koncertmeisterio paslaugas: 

Jaunimo grupėse koncertmeisterio paslaugas (repeticija klasėje (45 min.), akustinė repeticija scenoje bei pasirodymas viename ture kainuoja 100 Eur, papildoma repeticija (45 min.) – 30 Eur). Dalyviams užsakoma koncertmeisterio paslaugą konkurso rengėjai individualiai pagal poreikį arba dalyviai konkurse pasirodo su savo koncertmeisteriais ir už jų paslaugas atsiskaito savo lėšomis.  

Profesionalų grupėje nuo antro turo koncertmeisterį skiria ir jo paslaugas apmoka konkurso rengėjai. Repeticijų su koncertmeisteriais tvarkaraščiai bus pateikti konkurso metu. 

6. Nepilnamečius dalyvius į konkursą turi lydėti suaugęs asmuo, atsakingas už savo konkursantą visą konkurso trukmę. 

7. Konkurso rengėjai dalyviams neapmoka kelionės ir pragyvenimo išlaidų. 

8. Konkurso metu rengėjai neatsako už dalyvių patiriamas traumas ar nelaimingus atsitikimus. Dalyviams rekomenduojama iš anksto pasirūpinti kelionių draudimu, kuris padengtų galimas medicinines išlaidas. 

9. Visi konkurso dalyvių pasirodymai atviri publikai, tačiau esant ekstremaliai padėčiai pasaulyje dėl COVID-19 pandemijos, konkurso turai (išskyrus finalinius) gali vykti nuotoliniu būdu. Naujausią informaciją apie tai, kaip jie bus organizuojami, suteiksime iki 2023 m. balandžio 1d. 

Registruotis galima čia: https://celloklaipeda.artistdb.eu/lt/b/registration